Opublikowano: 03.06.2022 14:50

Politechnika Warszawska na konferencji Perspektywy Women in Tech Summit

Przedstawiciele nauki i biznesu z Polski i ze świata spotkają się, by rozmawiać o aktualnych wyzwaniach technologicznych, zdobywać wiedzę i wzajemnie się inspirować. Nasza Uczelnia jest jednym z partnerów wydarzenia. Zapraszamy 7 i 8 czerwca na stanowiska PW – w warszawskiej hali EXPO i online.

Grafika informująca o konferencji Perspektywy Women in Tech Summit

Podczas konferencji będzie można lepiej poznać Politechnikę

Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji są metaverse, sztuczna inteligencja, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura. To zagadnienia bliskie Politechnice Warszawskiej, rozwijane w projektach naszych naukowców, doktorantów i studentów.

Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit jest okazją, żeby lepiej poznać naszą Uczelnię oraz jej ofertę edukacyjną i technologiczną. Na stanowisku w hali EXPO czekać będą przedstawiciele Wydziałów i innych jednostek PW. Opowiedzą o studiach, możliwościach rozwoju i powstających na Politechnice pomysłach. Wszystko to 7 i 8 czerwca w godz. 9.00–18.00.

Przez cały czas trwania konferencji będziemy też obecni na stanowisku online. Dla wirtualnych gości przygotowaliśmy informacje, broszury i materiały wideo o naszej Uczelni.

Dodatkowo 8 czerwca o godz. 8.50 na scenie Tech z prezentacją o Politechnice i rekrutacji na studia w języku angielskim wystąpi Magdalena Bobryk z Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Wśród gości tegorocznej konferencji Women in Tech Summit będą reprezentanci czołowych firm z branży IT: Microsoft, Google, Electrolux, Intel, Orange czy Ericsson. Swoimi doświadczeniami podzielą się kobiety, które na tym konkurencyjnym rynku odnoszą sukcesy biznesowe i naukowe.

Wydarzenie organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Więcej informacji o konferencji na stronie womenintechsummit.pl