Trwa nabór do programu POSTDOC PW

Opublikowano: 11.05.2021 13:01

Zdjęcie osoby siedzącej przy stole i pochylonej nad zeszytem

Wzmocnienie potencjału badawczego Politechniki Warszawskiej - to główny cel programu POSTDOC PW, realizowanego w ramach projektu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" (IDUB).

PW podczas Nocy Muzeów 2021

Opublikowano: 07.05.2021 16:11

Grafika promująca udział Politechniki Warszawskiej w Nocy Muzeów

Zapraszamy do udziału w wirtualnej edycji

Miesięcznik PW #4

Opublikowano: 07.05.2021 12:04

Grafika cyklu Miesięcznik PW

Co wydarzyło się w kwietniu na naszej Uczelni? Zapraszamy na przegląd najważniejszych informacji miesiąca.

Politechnika Warszawska na 24. Pikniku Naukowym

Opublikowano: 07.05.2021 09:27

Plakat 24. Pikniku Naukowego

Jak zrobić mydło… ze zużytego oleju? Czym jest zielona energia? Co wspólnego z ochroną środowiska mogą mieć roboty?  Na te i wiele innych pytań odpowiedzą naukowcy i studenci naszej Uczelni podczas Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. W tym roku wydarzenie odbywa się online i trwa od 8 do 15 maja. Hasło przewodnie imprezy to „Klimat i my”.

Rekrutacja na Wydział Architektury PW

Opublikowano: 05.05.2021 16:21

Zdjęcie studentów stojących na schodach

Dziś ostatni dzień zapisów na kierunki prowadzone na Wydziale Architektury PW. Zapraszamy do odwiedzenia portalu zapisów na studia.

Zmieniaj z nami Mazowsze! Zapraszamy na warsztaty

Opublikowano: 30.04.2021 12:09

Plakat warsztatów design thinking

Każdy z nas ma wpływ na otaczającą rzeczywistość. Okazją, żeby podzielić się swoimi obserwacjami i pomysłami, jak ją udoskonalić, będą warsztaty Design Thinking prowadzone w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”. To wspólna inicjatywa Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Urzędu m.st. Warszawa i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Studencki Nobel 2021

Opublikowano: 29.04.2021 14:11

Zdjęcie promujące konkurs Studencki Nobel 2021

Nasi studenci w finale konkursu

Prace konserwatorskie na Placu Politechniki

Opublikowano: 29.04.2021 10:57

Zdjęcie Gmachu Głównego w czasie prac

Siedziba naszej Uczelni to nie tylko wizytówka Politechniki, ale również ważny warszawski zabytek. Trwają prace, które przywrócą świetność elementom dekoracyjnym budynku i terenu znajdującego się przed nim.

Zapraszamy na drugie webinarium „Środowiskowe skutki pandemii”

Opublikowano: 28.04.2021 21:07

Grafika przedstawiająca pandemię

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej i specjaliści spoza Uczelni opowiedzą o różnych obliczach pandemii. Wirtualne seminarium odbędzie się 12 maja 2021 roku o godz. 14.00 na platformie MS Teams.

OKOŃ – autonomiczna łódź podwodna studentów PW

Opublikowano: 28.04.2021 20:48

Wizualizacja łodzi podwodnej OKOŃ V2

Nowy projekt zespołu z Koła Naukowego Robotyków ma na swoim koncie dwie główne nagrody w ogólnopolskim Konkursie Konstrukcji Studenckich. Poznajmy OKONIA bliżej!