Nagrody dla młodych architektów i inżynierów z PW

Opublikowano: 28.05.2021 13:57

Zdjęcie fragmentu projektu architektonicznego

Znamy wyniki ogólnopolskich konkursów miesięcznika „Builder”: Wyzwanie Młodego Architekta, Wyzwanie Młodego Inżyniera oraz Wyzwanie, które łączy. Doceniono w nich cztery prace z Politechniki Warszawskiej.

Medale w AMP w judo

Opublikowano: 27.05.2021 15:48

Zdjęcie medali przyznawanych w Akademickich Mistrzostwach Polski

Reprezentanci naszej Uczelni wywalczyli siedem medali w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Pile (21-23 maja 2021 roku).

PW w szanghajskim rankingu dyscyplin naukowych GRAS 2021

Opublikowano: 26.05.2021 11:54

Zdjęcie Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

Znamy najlepsze na świecie uczelnie w 54 dyscyplinach naukowych. Politechnika Warszawska została sklasyfikowana w czterech z nich, z czego trzy razy na pierwszym miejscu w Polsce (dwa razy ex aequo z innymi uczelniami).

ENHANCE International Day

Opublikowano: 26.05.2021 11:36

Zdjęcie studentów

Wszystkich studentów PW zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego będą mieli szansę poznać studentów z Universitat Politècnica de València i dowiedzieć się o nowych, wspólnych projektach prowadzonych w ramach konsorcjum ENHANCE. Spotkanie odbędzie się 27 maja o 10:00.

Nasi naukowcy laureatami konkursów Narodowego Centrum Nauki

Opublikowano: 24.05.2021 14:38

Zdjęcie mikroskopu

Znamy projekty, które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursów OPUS 20, PRELUDIUM BIS 2 i SONATA 16. W tym gronie są przedsięwzięcia naukowców z Politechniki Warszawskiej.

Absolwent PW wyróżniony w Konkursie o Nagrodę ABB

Opublikowano: 21.05.2021 15:13

Zdjęcie Konrada Aleksiejuka z konkursu łazików marsjańskich w Stanach Zjednoczonych

Mgr inż. Konrad Aleksiejuk, który skończył studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej (kierunek: automatyka i robotyka stosowana), został doceniony za swoją pracę magisterską pt. „Przekształtnik energoelektroniczny z łącznikami SiC do zasilania penetratora planetarnego” (promotor: dr inż. Mariusz Zdanowski).

Dyrektor Studium Języków Obcych PW w Komisji Akredytacyjnej SERMO

Opublikowano: 21.05.2021 08:28

Logotyp Komisji Akredytacyjnej SERMO

Lucyna Skwarko została sekretarzem komisji akredytacyjnej oceniającej proces i jakość kształcenia prowadzonego w akademickich ośrodkach językowych. Skład komisji na pierwszą kadencję w latach 2020-2024 powołało Stowarzyszenie Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcych SERMO.

Wyróżnienie „Uczelnia w Chmurze Microsoft” dla PW

Opublikowano: 20.05.2021 15:56

Zdjęcie z wręczenia wyróżnienia

To nagroda za modelowy sposób wykorzystania narzędzi i technologii Microsoft w działalności administracyjnej i badawczej.

Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19

Opublikowano: 20.05.2021 14:28

Grafika przedstawiająca strzykawkę

Najważniejsze informacje