Women in Tech Days

Opublikowano: 11.05.2021 18:04

Grafika promująca wydarzenie Women in Tech Days

Zapraszamy na festiwal online Fundacji Perspektywy przygotowany z myślą o kobietach, które planują lub chcą rozwijać swoją karierę w świecie nowoczesnych technologii. Właśnie trwa rejestracja na spotkania, które odbędą się 25 i 26 maja.

Trwa nabór do programu POSTDOC PW

Opublikowano: 11.05.2021 13:01

Zdjęcie osoby siedzącej przy stole i pochylonej nad zeszytem

Wzmocnienie potencjału badawczego Politechniki Warszawskiej - to główny cel programu POSTDOC PW, realizowanego w ramach projektu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" (IDUB).

PW podczas Nocy Muzeów 2021

Opublikowano: 07.05.2021 16:11

Grafika promująca udział Politechniki Warszawskiej w Nocy Muzeów

Tegorocznej edycji nie spędzimy wprawdzie na terenie kampusu Politechniki, ale wszystkich nocnych marków możemy zaprosić przed ekrany komputerów – przygotowaliśmy materiały, które pozwolą przenieść się na moment w mury naszej uczelni.

Miesięcznik PW #4

Opublikowano: 07.05.2021 12:04

Grafika cyklu Miesięcznik PW

Co wydarzyło się w kwietniu na naszej Uczelni? Zapraszamy na przegląd najważniejszych informacji miesiąca.

Politechnika Warszawska na 24. Pikniku Naukowym

Opublikowano: 07.05.2021 09:27

Zdjęcie kolb wypełnionych cieczą

Zapraszamy na przygotowane przez nas atrakcje!

Rekrutacja na Wydział Architektury PW

Opublikowano: 05.05.2021 16:21

Zdjęcie studentów stojących na schodach

Wiosenny sezon rekrutacyjny rozpoczynamy naborem na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Zapisy trwają.

Zmieniaj z nami Mazowsze! Zapraszamy na warsztaty

Opublikowano: 30.04.2021 12:09

Plakat warsztatów design thinking

Każdy z nas ma wpływ na otaczającą rzeczywistość. Okazją, żeby podzielić się swoimi obserwacjami i pomysłami, jak ją udoskonalić, będą warsztaty Design Thinking prowadzone w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”. To wspólna inicjatywa Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Urzędu m.st. Warszawa i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Studencki Nobel 2021

Opublikowano: 29.04.2021 14:11

Zdjęcie promujące konkurs Studencki Nobel 2021

Piotr Araszkiewicz z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Hubert Graczyk z Wydziału Elektrycznego oraz Mateusz Frydrych z Wydziału Inżynierii Lądowej zostali finalistami tegorocznej edycji konkursu Studencki Nobel. Konkurs organizowany jest corocznie przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Wszystkie trzy nominacje dla studentów PW dotyczą kategorii Nauki Techniczne.

Prace konserwatorskie na Placu Politechniki

Opublikowano: 29.04.2021 10:57

Zdjęcie Gmachu Głównego w czasie prac

Siedziba naszej Uczelni to nie tylko wizytówka Politechniki, ale również ważny warszawski zabytek. Trwają prace, które przywrócą świetność elementom dekoracyjnym budynku i terenu znajdującego się przed nim.

Zapraszamy na drugie webinarium „Środowiskowe skutki pandemii”

Opublikowano: 28.04.2021 21:07

Grafika przedstawiająca pandemię

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej i specjaliści spoza Uczelni opowiedzą o różnych obliczach pandemii. Wirtualne seminarium odbędzie się 12 maja 2021 roku o godz. 14.00 na platformie MS Teams.