Studia MBA w Szkole Biznesu PW w czołówce rankingu Perspektyw

Studia Executive MBA Katalyst prowadzone w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej znalazły się na piątym miejscu w rankingu programów MBA w Polsce przygotowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

fot. BPI

Program Szkoły Biznesu PW zajął pierwsze miejsce w opinii absolwentów (ex aequo z Akademią Leona Koźmińskiego) i drugą pozycję w kategorii merytoryczne cechy programu.

W zestawieniu sklasyfikowano 31 studiów MBA. Najlepiej oceniono programy Canadian Executive MBA (CEMBA) Szkoły Głównej Handlowej, emba@uw - Executive MBA Międzynarodowego Centrum Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego (wszystkie trzy sklasyfikowano ex aequo na pierwszym miejscu).

Ranking przygotowano w oparciu o 7 kryteriów: merytoryczne cechy programu, ranga i prestiż programu, kadra dydaktyczna, studenci programu, opinia absolwentów, preferencje pracodawców i wsparcie procesu kształcenia.

Pełne wyniki rankingu na stronie Perspektyw

Więcej informacji o Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej