Studia MBA w Szkole Biznesu PW w czołówce rankingu Perspektyw

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oceniła programy MBA prowadzone na polskich uczelniach. Studia prowadzone w Szkole Biznesu na PW uplasowały się na trzecim miejscu. Najlepiej w tym zakresie kształcą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Szkoła Biznesu PW

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, fot. BPI

SGH po raz drugi z rzędu zajęło najwyższą pozycję w rankingu. Doceniono organizowane przez tę uczelnię studia Canadian Executive MBA (CEMBA). Drugie miejsce zajął program emba@uw - Executive MBA prowadzony na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Na trzecim miejscu uplasowały się ex aequo - Akademia Leona Koźmińskiego z programem Executive MBA i Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej z programem Executive MBA Katalyst.

W rankingu oceniono 36 programów MBA prowadzonych w Polsce. Podczas przygotowywania rankingu oceniano m.in. kadrę dydaktyczną programu, merytoryczne cechy programu czy preferencje pracodawców. Organizatorzy studiów MBA wypełniali także ankietę dotyczącą programów. Przeprowadzono również badanie absolwentów - których pytano, jaki wpływ na ich zawodowe losy miało ukończenie studiów MBA.

Pełne wyniki rankingu na stronie Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Oferta studiów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej>>>