Świetny start naszego zespołu w Akademickich Mistrzostwach Polski

Drużyna aerobiku sportowego z PW wraz z trenerką

Drużyna aerobiku sportowego z PW wraz z trenerką, fot. Facebook

Członkowie sekcji aerobiku sportowego zajęli trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji drużyn i drugie w grupie uczelni technicznych. Medale zdobyli też w poszczególnych kategoriach: solistki, soliści i pary.

Patryk Jaworski zajął w AMP trzecie miejsce. Wśród reprezentantów uczelni technicznych nie miał już sobie równych.

Nasza para: Agnieszka Zalewska i Darian Furczak także wywalczyła brązowy medal w klasyfikacji generalnej i była najlepsza w zestawieniu obejmującym tylko uczelnie techniczne. Warto przypomnieć, że na początku kwietnia nasi zawodnicy wygrali Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza.

Kolejny brązowy medal zawodów (w klasyfikacji uczelni technicznych) zdobyła solistka Agnieszka Zalewska, w mistrzostwach regionu także trzecia.

Takich świetnych wyników by nie było bez trenerki naszej sekcji aerobiku sportowego - Małgorzaty Rybickiej.

Akademickie Mistrzostwa Polski trwały od 20 do 23 kwietnia 2017 roku. Odbyły się na nowym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodniczek i zawodników z 18 reprezentacji uczelnianych z różnych stron kraju.

Więcej informacji i szczegółowe wyniki na stronie www.azs.pl