Studenci Politechniki Warszawskiej z wyróżnieniem za projekt biblioteki w Nowym Jorku

Kinga Batte, Weronika Urban i Kacper Kozak, studenci Wydziału Architektury PW otrzymali wyróżnienie w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Switch Competitions. Zadaniem było wykonanie projektu pawilonu-biblioteki w nowojorskim Central Parku.

Praca konkursowa studentów PW.

Grid Pavillion

Głównym elementem określającym przestrzeń "Grid Pavillion", projektu grupy studentów PW,  stała się drewniana struktura, stanowiąca nie tylko element konstrukcji, ale także architektury.

W konkursie wręczono 3 główne miejsca: 1 miejsce Isadora Machado, David Couto, Enrico Postiglione (Brazylia); 2 miejsce Izabela Sykta, Dariusz Sykta, Kamil Dąbek (Polska) oraz 3 miejsce Andrea Di Pietrantonio (Włochy).

Pełne wyniki konkursu można zobaczyć na stronie Switch Competitions >>>

Źródło: www.arch.pw.edu.pl