Pro Juvenes – nominowani z PW

Do 30 października trwa głosowanie w konkursie promującym aktywnych studentów i ich inicjatywy. W gronie nominowanych znalazły się dwa koła naukowe działające na naszej uczelni.

fot. Pro Juvenes

Reprezentantów PW można odnaleźć w kategorii Koła naukowe. Zachęcamy do oddania głosu na Międzywydziałowe Koło Naukowe WUT Racing i Studenckie Koło Astronautyczne, zespoły działające przy Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa PW.

Swojego faworyta można wybrać w specjalnym formularzu dostępnym na facebookowym profilu organizatora, którym jest Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Głosowanie zakończy się w piątek 30 października o 21:00.

Więcej informacji o VII Gala Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes” znajduje się na stronie PSRP.