Postaci związne z PW w Plebiscycie Osobowości 25-lecia

W internetowym głosowaniu realizowanym z okazji 25-lecia magazynu Architektura Murator można wesprzeć reprezentantów Wydziału Architektury oraz Wydziału Geodezji i Kartografii, a także absolwentów naszej Uczelni.

Głosowanie w Plebiscycie Osobowości 25-lecia potrwa do 17 listopada 2019 r., fot. architektura25.pl

Lista nominacji opublikowana została na stronie https://architektura25.pl/. Znajdują się na niej nazwiska osób związanych z Politechniką Warszawską, m.in.:

• prof. Ewy Kuryłowicz (kategoria Nauczanie i edukacja architektoniczna,
  • prof. Sławomira Gzella (kategorie Urbanistyka i architektura krajobrazu orazPublicystyka i krytyka architektoniczna)
  • prof. Małgorzaty Rozbickiej (kategoria Rewitalizacja i ochrona zabytków),
  • prof. Konrada Kuczy-Kuczyńskiego (kategoria Nauczanie i edukacja architektoniczna),
  • dr hab. inż. arch. Magdaleny Staniszkis (kategoria Nauczanie i edukacja architektoniczna),
  • dr inż. arch. Agnieszki Cieśli (kategoria Projektowanie zrównoważone i uniwersalne),
  • mgr. inż. arch. Macieja Miłobędzkiego (kategoria Nauczanie i edukacja architektoniczna),
  • mgr. inż. arch. Radosława Gajdy (kategoria Promocja i popularyzacja architektury)

Plebiscyt potrwa do 17 listopada 2019 r. Zachęcamy do głosowania!