Nagrody w konkursie „Forum Młodych Mistrzów”

Trzy prace zrealizowane przez studentów Politechniki Warszawskiej zostały docenione w międzyuczelnianym ogólnopolskim konkursie „Forum Młodych Mistrzów”.

Zdjęcie komputerów i telefonów komórkowych

fot. pixabay

W kategorii „Najlepsza praca z zakresu informatyzacji administracji publicznej” równorzędne nagrody specjalne Ministerstwa Cyfryzacji otrzymali Artur Haczek i Krzysztof Kamiński za pracę „System przechowywania i udostępniania aktów notarialnych w oparciu  o technologię Blockchain” oraz Piotr Janus za pracę „Stosowanie metod uczenia maszynowego w analizie działania zespołu serwerów”.

Nagrodę specjalną Centrum e-Zdrowia w kategorii „Najlepsza praca z dziedziny informatyzacji ochrony zdrowia” przyznano Piotrowi Piwowarskiemu za pracę „Komputerowe wspomaganie oceny resekcyjności guzów trzustki na obrazach tomografii komputerowej z kontrastem”.

Konkurs skierowany jest do studentów i młodych pracowników naukowych, a jego wiodącymi tematami są „Ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa” oraz „Cyfrowa modernizacja Polski”.

Konkurs odbywa się w ramach Forum Teleinformatyki.

W tym roku do finału zakwalifikowano 28 prac z 11 uczelni.

Pełna lista laureatów