Medale w AMP w Judo

Reprezentanci Politechniki Warszawskiej wrócili z Akademickich Mistrzostw Polski w Judo z workiem medali.

Medaliści w kategorii wagowej 73 kg, fot. KU AZS PW

Michał Kotlewski zdobył srebro w rywalizacji wszystkich typów uczelni i złoto wśród zawodników z uczelni technicznych (kategoria wagowa 66 kg).

Na trzecim stopniu podium stanęli Tomasz Czerniawski i Jędrzej Stecki, którzy wygrali też zmagania zawodników z uczelni technicznych (kategoria 73 kg).

Brązowy medal z AMP przywiózł Bartosz Lusztak (kategoria 100 kg).

Do tego medale w rywalizacji uczelni technicznych zdobyli Stanisław Dąbrowski (złoto, kategoria 81 kg), Kacper Korzeniewski (brąz, kategoria 66 kg) i Wiktor Tworzydło (brąz, kategoria +100 kg).

Reprezentacja PW była zaś czwarta w klasyfikacji drużyn ze wszystkich uczelni i druga wśród uczelni technicznych.

W tym roku AMP w Judo gościły w Pile. Zawody trwały od 12 do 14 kwietnia 2019 roku.

Pełne wyniki można znaleźć na stronie Akademickich Mistrzostw Polski