Hyper Poland University Team w finale konkursu na prototyp Hyperloop'a

Zespół Hyper Poland University Team

Zespół złożony ze studentów Politechniki Warszawskiej i Politechniki Wrocławskiej zakwalifikował się do finału konkursu organizowanego przez SpaceX na projekt prototypu Hyperloop'a jako jedna z 24 drużyn z całego świata.

Nasi studenci będą mieli szansę przetestować swoją kapsułę na torze testowym w Kalifornii już pod koniec sierpnia.

Niestety budowa oraz sam wyjazd na zawody wiąże się z ogromnymi kosztami, więc aby je pokryć kilka dni temu zespół rozpoczął zbiórkę crowdfundingową. Wpłaty można dokonać na stronie Odpalprojekt.pl

O szczegółach pisaliśmy już na stronie PW.

3 kwietnia 2017 roku o godzinie 11:00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się konferencja prasowa, podczas której członkowie zespołu opowiedzą o swoim projekcie.