Znak Politechniki Warszawskiej

Członkowie Koła Naukowego Lotników podbijają przestworza

Artur Łończuk, Agata Kobylińska i Piotr Kujawa z Koła Naukowego Lotników

Artur Łończuk, Agata Kobylińska i Piotr Kujawa, fot. Facebook / Koło Naukowe Lotników

Piotr Kujawa, Agata Kobylińska i Artur Łończuk z sukcesami startowali w 24. Regionalnych Zawodach Szybowcowych o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego (14-23 lipca 2016).

Piotr Kujawa zajął trzecie miejsce w klasie Klub B. To tym większy wyczyn, że w podobnej imprezie wziął udział po raz pierwszy. W tej samej klasie na piątym miejscu uplasowała się Agata Kobylińska. Również piątą pozycję, tyle że w klasie Standard, zajął Artur Łończuk.

Ponadto w minionym tygodniu trzech członków działającego przy Politechnice Warszawskiej Koła Naukowego Lotników ukończyło podstawowe szkolenie szybowcowe. To Jan Oleszczuk, Piotr Kurowski i Adam Deskiewicz.