Seminarium naukowe „Patriotyzm i niepodległość – dar czy wyzwania”

Na początku czerwca na Politechnice Warszawskiej odbędzie się spotkanie, którego gościem specjalnym będzie prof. Jan Żaryn, Senator RP. To już kolejne wydarzenie będące częścią uczelnianych obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W pierwszy czwartek miesiąca, 7 czerwca 2018 r., o godz.: 16.00 w Małej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędzie seminarium naukowe dotyczące patriotyzmu. Podczas spotkania referat wygłosi profesor dr hab. Jan Żaryn, Senator Rzeczypospolitej (IX kadencji), profesor nauk humanistycznych w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, polski historyk, zaangażowany w życie społeczne i polityczne. Wielokrotnie odznaczony i nagradzany za zasługi i osiągnięcia w upamiętnianiu prawdy z najnowszej historii Polski.

Oprawa muzyczna wydarzenia pod dyrekcją o. Ireneusza Wybraniaka. Organizatorem spotkania jest NSZZ Solidarność.

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości