Salon Edukacyjny Perspektywy 2021

Odwiedź wirtualne stoisko PW

Student PW w bluzie "Pan Inżynier"

Chociaż w tym roku nie spotkamy się podczas targów w PKiN, to nadal będzie można z nami porozmawiać o studiach, rekrutacji i życiu studenckim – zapraszamy na wirtualne stoisko PW!

Wiosenny sezon spotkań rekrutacyjnych rozpoczynamy już 13 marca. Wszystkich kandydatów na studia zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego pawilonu Politechniki Warszawskiej. Będziemy na Was czekać od 10:00 do 15:00.

Co przygotowaliśmy dla zwiedzających?

W najbliższą sobotę będziecie mogli:

• porozmawiać ze studentami i specjalistami od rekrutacji, którzy na czacie odpowiedzą na pytania dotyczące naboru na studia, oferty edukacyjnej i spraw związanych z życiem studenckim,
  • pobrać przydatne materiały, m.in. ulotki, prezentację, tabele przedmiotów i współczynników wagowych,
  • obejrzeć filmy, dzięki którym lepiej poznacie PW,
  • wziąć udział w spotkaniach z reprezentantami PW, które odbędą się na Scenie STUDIA:
    • 10.55 - 11.25 Zawody w technologiach, o których nie słyszeliście
      Czy Politechnika = programowanie? Jak być inżynierem i jednocześnie zarządzać projektami? Jakie są zawody przyszłości? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci, w tym dr hab. inż. Teodor Buchner z Zakładu Fizyki Układów Złożonych PW, specjalista w dziedzinie badania organizmów żywych metodami fizyki nieliniowej (dynamiki rytmu serca, zmienności ciśnienia i oddechu, analizy sygnału).
    • 11.50 - 12.50 Kierunkowskaz
      Najlepiej o swoich studiach opowiedzą... studenci. Czy ich motywacja do wyboru konkretnego kierunku była podobna do Twojej? Czy studia ich satysfakcjonują (i dlaczego), czy przybliżają do wyobrażeń o przyszłej pracy? W trakcie „wirtualnej” dyskusji wysłuchasz Janka (studenta Automatyki i Robotyki, działającego w Kole Naukowym Aparatury Biomedycznej), Rafała (studenta Elektroniki, działającego w Samorządzie Studentów PW), Ani (studentki Elektrotechniki, działającej w Kole Naukowym ELEKTRA) oraz Piotrka (studenta Transportu, działającego w Studenckim Kole Naukowym Transportu Lotniczego).

Co zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Salonu Perspektyw.

Wizualizacja stoiska PW na tegoroczny Salon Edukacyjny

Wizualizacja stoiska PW na tegoroczny Salon Edukacyjny, rys. BPI

Śledź wydarzenie na Facebooku

Pełen program XXXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2021

Chcesz wiedzieć o nas więcej, poznać PW jeszcze lepiej? Zapraszamy na wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, które odbędą się 17 kwietnia.

Więcej informacji już wkrótce