Znak Politechniki Warszawskiej

Gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”

Łamanie szyfru "Enigmy", wymyślanie własnego łazika marsjańskiego, czy "podróż" między Warszawą a Sieradzem - to tylko część zadań, z którymi zmierzą się uczestnicy politechnicznej gry miejskiej, przygotowanej z okazji pierwszego dnia Drzwi Otwartych PW. Zapraszamy do udziału w zabawie już 6 kwietnia między 11:00 a 16:00.

Gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Celem gry jest zespołowe realizowanie zadań zlokalizowanych na terenie Kampusu Centralnego Politechniki Warszawskiej. Uczestnikom pomogą w tym mapy i podpowiedzi zawarte w specjalnej karcie gry. Przewodnikami w realizacji zadań będą postaci, które na przestrzeni wieków odegrały znaczącą rolę jako wynalazcy z dziedziny nauk technicznych. Zespoły, którym uda się zrealizować określoną liczbę wyzwań, otrzymają nagrody i dodatkowo zyskają możliwość przejścia przez Portal Główny prosto do świata Politechniki Warszawskiej!

Formularz rejestracji >>>

Po wykonaniu zadań, zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów, prezentowaną podczas Drzwi Otwartych w Gmachu Głównym oraz na politechnicznych wydziałach.

W sobotę zapraszamy również do wzięcia udziału w spotkaniu „PW kobiecymi oczami”, które odbędzie się o godz. 11.15 w Gmachu Głównym PW w s. 208.