Dziękujemy za udział w Drzwiach Otwartych

Zapraszamy na studia na PW!

Zdjęcie studentów

Informacje o rekrutacji na studia na PW są dostępne na stronie pw.edu.pl/Rekrutacja

Nasza Uczelnia to ludzie – dlatego to oni – studenci, doktoranci, absolwenci, naukowcy i pracownicy – byli podczas wirtualnych Drzwi Otwartych przewodnikami po politechnicznym świecie. Wyjaśniali, doradzali, opowiadali o Politechnice Warszawskiej i realizowanych tu projektach, dzielili się własnymi doświadczeniami, odpowiadali na pytania.

Drzwi Otwarte za nami, ale my zawsze jesteśmy otwarci na pytania. Oto nasza pomoc dla wszystkich poszukujących informacji:

Jak wygląda rekrutacja na studia na PW? Zapraszamy na stronę pw.edu.pl/Rekrutacja. Znajdują się tam informacje o zasadach, terminach i oczywiście o kierunkach, które oferujemy.

Jeśli macie pytania o rekrutację na studia I i II stopnia, kierujcie je do Biura ds. Przyjęć na Studia.

O rekrutację do Szkół Doktorskich pytajcie Dział Obsługi Doktorantów.

Chcecie lepiej poznać nasze Wydziały? Odwiedźcie ich strony internetowe.

Informacji o działalności studenckiej i doktoranckiej szukajcie na stronach Samorządu Studentów, Rady Kół Naukowych i Rady Doktorantów.

Zapraszamy do grupy na Facebooku dla studentów i kandydatów.

Wszystkie najważniejsze informacje o rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia zebraliśmy w ulotce.

Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Oto poradnik z radami naszych absolwentów

Jeśli nie obejrzeliście Drzwi Otwartych w całości albo chcecie obejrzeć je jeszcze raz, zapraszamy na Facebooka i YouTube’a