Kalendarium

Miejsce: Gmach Główny, pokoje Wydziałowych Rad Samorządu, akademiki, online

Chcesz zostać Mikołajem? Nic prostszego! Dołącz do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki na PW!

Jak pomóc?

  • dostarczyć dary (przede wszystkim żywność długoterminową, środki chemiczne, artykuły szkolne, zabawki, ubrania i buty, środki higieny osobistej) do świątecznych kartonów znajdujących się w akademikach, Gmachu Głównym oraz pokojach WRS,
  • wesprzeć zbiórkę online: https://zrzutka.pl/z/szlachetna-pw-2021.

Akcję koordynuje Samorząd Studentów PW.

Więcej informacji na Facebooku

Miejsce: Klubokawiarnia Jaś & Małgosia, Warszawa, ul. Jana Pawła II 57

W programie przedstawienie najlepszych prac w kategoriach FOTOGRAFIA oraz POEZJA i ogłoszenie wyników.

Oprócz tego na uczestników wydarzenia czekać będzie mikołajkowa loteria i gry planszowe, a dla tych, którzy przyjdą w czapce Mikołaja - miła niespodzianka.

Wstęp wolny.

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny (GAPA) to organizowane od 19 lat przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej wydarzenie promujące kulturę i rozwój talentów wśród społeczności akademickiej. 

Więcej informacji o kategorii FOTOGRAFIA na Facebooku

Więcej informacji o kategorii POEZJA na Facebooku

Miejsce: Klub Komediowy Puenta, Warszawa, ul. Kolejowa 8/10

W programie występy najlepszych stand-uperów - amatorów z uczelni z całej Polski oraz występ gwiazdy wieczoru - Tomasza Biskupa.

Darmowe bilety są dostępne na stronie

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny (GAPA) to organizowane od 19 lat przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej wydarzenie promujące kulturę i rozwój talentów wśród społeczności akademickiej.

Więcej informacji o kategorii STAND-UP na Facebooku

Miejsce: plac przed Gmachem Głównym

Wampiriada to projekt studenckiego honorowego krwiodawstwa. Wszystkich, którzy chcą oddać krew i pomóc tym samym potrzebującym, zapraszamy do dołączenia do akcji.

Wampiriadę na naszej Uczelni koordynuje Niezależne Zrzeszenie Studentów PW.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku

Miejsce: online

Zapraszamy na wykład pt. „Współczesne wyzwania zarządzania projektami”, który poprowadzi dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, profesor Politechniki Śląskiej. Wykład odbędzie się w ramach Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Aktualny program seminarium naukowego dostępny jest na stronie Wydziału Zarządzania.

Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie maila na adres justyna.kacprzak@pw.edu.pl oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Miejsce: Politechnika Warszawska

Zapraszamy do wzięcia udziału w 10. edycji konferencji EYEC. To wydarzenie o charakterze interdyscyplinarnym — łączy inżynierów i naukowców zajmujących się różnymi dziedzinami związanymi z inżynierią chemiczną i procesową. Konferencja jest doskonałą okazją dla młodych naukowców — studentów, doktorantów i świeżo upieczonych doktorów — do zdobycia doświadczenia w prezentowaniu wyników swoich badań.

Gościem specjalnym nadchodzącej edycji będzie dr Wenjing (Angela) Zhang z Danmarks Tekniske Universitet (DTU).

EYEC organizuje Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi" we współpracy z pracownikami i władzami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.eyec.ichip.pw.edu.pl oraz na Facebooku.