Sesja Q&A z firmą AVL

Miejsce: Skype

Biuro Karier PW zaprasza na wydarzenie online z udziałem firmy AVL. Podczas spotkania pracownicy AVL przedstawią zakres możliwej współpracy ze studentami PW (praktyki, prace dyplomowe, projekty studenckie, współpraca z kołami naukowymi) i odpowiedzą na pytania uczestników.

Rejestracja na wydarzenie możliwa za pośrednictwem Career Center do 30.03.2020 do godz. 15:00. Dzień przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają maila z linkiem do spotkania na Skype.

AVL jest największą na świecie niezależną firmą rozwoju systemów napędowych opartych o silniki spalinowe, a także systemów pomiarowych i testowych.

AVL Software and Functions Polska założona została w 2015 roku i obsługuje międzynarodowych klientów na całym świecie.

AVL w Warszawie zatrudnia ponad 57 osób i obecnie posiada 8 umiejętności technicznych. Centrum Techniczne ma możliwość opracowywania i testowania elektronicznych jednostek sterujących we własnych laboratorium. Firma AVL Software and Functions w Warszawie zajmuje się wytwarzaniem systemów sterowania spalinowymi, elektrycznymi i hybrydowymi zespołami napędowymi.

Dział oferuje kompetencje z zakresu:
• analizy i opracowywania wymagań dla układów sterowania pojazdów;
• projektowania i integracji systemów napędowych;
• bezpieczeństwa funkcjonalnego;
• EMC;
• wytwarzania oprogramowania systemów sterowania wysokiej niezawodności z wykorzystaniem metod Model in the Loop;
• projektowania elektroniki dla zastosowań w napędach elektrycznych;
• tworzenie oprogramowania niskopoziomowego dla sterowników używanych w pojazdach;
• programowanie sterowników baterii chemicznych.

Wydarzenie Q&A z firmą AVL w Warszawie na Facebooku