Znak Politechniki Warszawskiej

Kubernetes w AWS i GCP

Biuro Karier PW oraz Deloitte zapraszają na webinar "Kubernetes w AWS i GCP. I do tego bez użycia serwerów".

Prowadzący pokażą, jak korzystać z Kubernetesa w AWS i GCP bez użycia jakichkolwiek serwerów oraz wytłumaczą jak, najprawdopodobniej za kilka lat, będzie wyglądała praca z Kubernetesem.

Nie masz pojęcia czym jest Kubernetes? Nie ma problemu. Na początku dowiesz się, co to za twór, do czego służy i jak działa.

PROWADZĄCY:

Przemysław Malak - Przemek pracuje jako Senior Cloud Architect w Dziale Cloud Engineering w Deloitte. Specjalizuje się w architekturach Cloud Native. Technologie serverless i Kubernetes to obszary, w których na co dzień pomaga klientom realizować projekty chmurowe. Pracował przez wiele lat jako programista i architekt. Miał do czynienia zarówno z projektami serwerowymi, jak i aplikacjami mobilnymi. Od prawie 5 lat skupiony na chmurach publicznych, stara się zawsze znaleźć optymalne i bezpieczne rozwiązania dla każdego klienta.

Marcin Gregier - Marcin pracuje jako Cloud Solution Architekt w Zespole Cloud Engineering Deloitte. Od ponad 10 lat w branży IT jako programista, team leader oraz architekt. Pasjonuje się w budowaniem aplikacji cloud native, wysoko wydajnych systemów rozproszonych działających w chmurze publicznej Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Znakomicie odnajduje się w zwinnym procesie wytwarzaniu oprogramowania, a szeroko rozumiany DevOps nie ma przed nim tajemnic. Doświadczanie zdobywał pracując przy międzynarodowych projektach dla dużych graczy z branży Telco, FMCG i Healtcare oraz miał okazję uruchomić kilka mniejszych startupów.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.