Znak Politechniki Warszawskiej

Zgłoś się do konkursu "Innovators Under 35 Europe"

Poszukiwani są innowatorzy przed 35. rokiem życia, którzy są autorami wizjonerskich projektów technologicznych. Rozpoczęły się zgłoszenia do kolejnej edycji prestiżowego konkursu "Innovators Under 35 Europe". Kandydatury europejskich innowatorów przyjmowane są do 12 marca.

Naukowcy w laboratorium

fot. pixabay

Do konkursu mogą zgłaszać się obywatele krajów Unii Europejskiej. Kandydaci powinni mieć poniżej 35 lat oraz pracować nad technologicznymi innowacjami.

Kandydatury zostaną ocenione przez panel ekspertów oraz redakcję MIT Technology Review. 35 zwycięskich projektów zostanie oficjalnie nagrodzonych podczas gali finałowej, która odbędzie się we wrześniu w Paryżu. Oprócz tego, ich autorzy zostaną zaproszeni do udziału w prestiżowej, corocznej konferencji EmTech France, organizowanej przez "MIT Technology Review". Konferencja umożliwia zaprezentowanie najnowszych trendów i odkryć w świecie technologii. Najbliższa jej edycja odbędzie się 2 i 3 października w Tuluzie we Francji i zgromadzi najważniejszych przedsiębiorców i naukowców z całego świata.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 marca 2018>>>

Konkurs "Innovators Under 35" jest organizowany od 1999 roku w USA, a od 2011 r. utalentowani innowatorzy poszukiwani są również w innych częściach świata. Również w Polsce odbywa się lokalna edycja konkursu.

Konkurs organizowany jest przez "MIT Technology Review" – najstarszy magazyn poświęcony technice, którego wydawcą jest renomowany Massachusetts Institute of Technology.

źr. NaukawPolsce.pap.pl