Znak Politechniki Warszawskiej

YoungChem 2017 – zapisy na kongres młodych chemików

Logo konferencji YoungChem2017

Międzynarodowy Kongres Młodych Chemików odbędzie się już po raz 15

Chemiczne Koło Naukowe "Flogiston" po raz 15 organizuje Międzynarodowy Kongres Młodych Chemików "YoungChem2017". Wydarzenie skierowane jest głównie do studentów, doktorantów i doktorów nauk chemicznych. Jeśli chciałbyś zaprezentować się przed międzynarodową publicznością, masz czas na zgłoszenia do 2 września 2017.

Międzynarodowy Kongres Młodych Chemików odbędzie się w dniach 11-15 października w Lublinie. Celem kongresu jest stworzenie okazji dla młodych i ambitnych naukowców do zaprezentowania przed międzynarodową publicznością obszaru ich badań, a co najważniejsze do uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez znanych i szanowanych naukowców w dziedzinie chemii. Do 2 września 2017 można zgłaszać chęć udziału w konferencji oraz nadsyłać abstrakty.

W ciągu wszystkich lat trwania konferencji Flogiston miał okazję gościć wybitnych chemików, w tym prof. Bena Feringę, nagrodzonego w 2016 roku nagrodą Nobla za projektowanie i syntezę maszyn. W roku 2017 Kongres został doceniony także przez "International Scientific Partnership Foundation" za wkład w naukę oraz międzynarodową współpracę otrzymując "Memorial Silver Medal".

Więcej informacji oraz formularz do zapisów można znaleźć na stronie konferencji. Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku.