Nagrodzeni w XXVI Plebiscycie Czytelników "Przeglądu Technicznego"

Podczas gali finałowej konkursu Złoty Inżynier 2019, która odbyła się 27 lutego, wyróżnienia otrzymało troje reprezentantów Politechniki Warszawskiej. Nagrodą specjalną uhonorowano Rektora Politechniki Warszawskiej prof. Jana Szmidta.

Laureaci konkursu organizowanego przez "Przegląd Techniczny", fot. BR PW

Rektor PW otrzymał tytuł Diamentowego Inżyniera. Tytuł Srebrnego Inżyniera został przyznany dr. hab. inż. Dawidowi Myszce, prof. PW z Wydziału Inżynierii Produkcji, mechanikowi specjalizującemu się w odlewnictwie. Dr inż. Agnieszka Siemion z Wydziału Fizyki, kierująca na co dzień Laboratorium Informatyki Optycznej, została wyróżniona tytułem Młodego Inżyniera.

Z listą wszystkich wyróżnionych w XXV edycji plebiscytu można się zapoznać na stronie Przeglądu Technicznego.