#JestemFulbrighterem: dr hab. inż. Anna Zamojska-Dzienio

Badaczka z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW została laureatką Fulbright Senior Award 2020-21. W ramach stypendium będzie realizować projekt „Order in Data Science and Category Theory” („Relacja porządku w Data Science i w Teorii Kategorii”).

dr hab. inż. Anna Zamojska-Dzienio

– Głównym celem projektu jest transfer wiedzy – będę uczestniczyć we wspólnych projektach prowadzonych przez matematyków i specjalistów od Data Science na Iowa State University w Ames – wyjaśnia dr hab. inż. Anna Zamojska-Dzienio. – Ta współpraca jest tam mocno rozwinięta.

Cały artykuł do przeczytania w cyklu Badania - Innowacje - Technologie>>>

W cyklu Badania - Innowacje - Technologie (BIT PW) publikujemy teksty o odkryciach i pomysłach pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej.

Artykuły z cyklu BIT PW są dostępne w dwóch wersjach językowych:

Zachęcamy osoby prowadzące innowacyjne badania do kontaktu z Biurem ds. Promocji i Informacji (Sekcją ds. Popularyzacji Nauki) w celu zgłaszania swoich projektów:

Polub profil Badania - Innowacje - Technologie na Facebooku