#JestemFulbrighterem: Kamila De Witte

– Otrzymałam stypendium na studia magisterskie na kierunku Engineering Management ze specjalizacją Energy, Sustainability and Environment – mówi Kamila De Witte z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, laureatka Fulbright Graduate Student Award 2020-21.

Kamila De Witte

– Moim celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania inżynierią – przyznaje Kamila De Witte. – Liczę, że w przyszłości umożliwi mi to zostanie wykwalifikowanym managerem pracującym przy projektach związanych z innowacjami technologicznymi, który z jednej strony rozumie technologie, z drugiej zaś potrafi skutecznie współpracować z dużymi zespołami ludzi. W planach mam nawiązanie kontaktów z innymi studentami z całego świata oraz innowatorami i naukowcami, którzy na co dzień zajmują się problematyką zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz odnawialnymi źródłami energii.

Cały artykuł do przeczytania w cyklu Badania - Innowacje - Technologie>>>

W cyklu Badania - Innowacje - Technologie (BIT PW) publikujemy teksty o odkryciach i pomysłach pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej.

Artykuły z cyklu BIT PW są dostępne w dwóch wersjach językowych:

Zachęcamy osoby prowadzące innowacyjne badania do kontaktu z Biurem ds. Promocji i Informacji (Sekcją ds. Popularyzacji Nauki) w celu zgłaszania swoich projektów:

Polub profil Badania - Innowacje - Technologie na Facebooku