CSZ zaprasza na wykłady w semestrze letnim

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i studentów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych. Zapisy prowadzone są od 12 do 18 lutego 2018.

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Studiów Zaawansowanych, fot. BPI

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało ofertę wykładów na semestr letni 2017/2018:

Wykłady podstawowe

• "Zaawansowane materiały" (30 godzin), prof. Małgorzata Lewandowska (PW)
  • "Elementy Mechaniki Analitycznej" (30 godzin), prof. Piotr Przybyłowicz (PW)

Wykłady specjalne

• "Podstawy statystyki z pakietem R" (15 godzin), dr hab. inż. Anna Dembińska (PW)
  • "Konstrukcja uogólnionych modeli liniowych z pakietem R" (15 godzin), dr hab. inż. Anna Dembińska (PW)
  • "Poznawanie Wszechświata" (15 godzin), prof. Marek Demiański (UW)
  • "Wybrane zagadnienia geometrii fraktalnej" (15 godzin), dr hab. Bogusława Karpińska (PW)
  • "Zwykłe umiejętności psychologiczne czyniące życie niezwykłym" (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)
  • "Laboratorium doskonalenia kompetencji interpersonalnych" - grupa I (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)
  • "Laboratorium doskonalenia kompetencji interpersonalnych" - grupa II (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Studiów Zaawansowanych lub Facebooku.