Wrzesień na Politechnice Warszawskiej

Wrzesień na PW

Zobacz, co wydarzy się na naszej Uczelni

Wrzesień to przede wszystkim jesienna sesja poprawkowa. W tym roku potrwa ona od 3 do 16 września. Życzymy wszystkim zdającym egzaminy w tym terminie powodzenia!

We wrześniu zostaną również ogłoszone wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne i studia stacjonarne II stopnia. Z kolei na studia stacjonarne I stopnia (wybrane kierunki) do 14 września trwać będzie rekrutacja uzupełniająca.

Niezmiennie we wrześniu Politechnika Warszawska obecna jest na targach edukacyjnych. W pierwszej kolejności naszych przedstawicieli będzie można spotkać 7 września w Białymstoku. Następnie (12-13 września) zapraszamy na Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2018, którego jesteśmy gospodarzami.

Stoisko naszej uczelni kandydaci będą mogli także odwiedzić w Kielcach, Rzeszowie, Łodzi i Lublinie (pełna lista i szczegóły).

Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 13-14 września odbędzie się IV Dzień Popularyzacji Matematyki. Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych i liceów.

Na koniec września Szkoła Biznesu PW zaplanowała Open Day oraz wykład „Digital Disruption: how Fintech companies are pushing Incumbent Financial Institutions to change or die”, który wygłosi Michał Pawlik.

Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym miesiącu? Sprawdźcie w kalendarium wydarzeń.