Opublikowano: 05.10.2020 14:01

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2020

W tym roku KONIK odbywa się online

10 i 11 października, online

Czym zajmują się studenci Politechniki Warszawskiej po godzinach? Jakie projekty realizują? Co ich fascynuje? Przekonamy się podczas Targów KONIK.

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK to stały punkt początku każdego nowego roku akademickiego. Nasi studenci prezentują wtedy swoje pomysły i sukcesy oraz dzielą się pasjami. Targi skupiają nowych studentów, maturzystów oraz osoby zaciekawione techniką oraz aktywnościami prezentowanymi przez organizacje studenckie, w tym koła naukowe.

– Celem KONIKa jest zachęcenie nowych studentów do wstępowania w szeregi kół naukowych, a także promowanie nienaukowej aktywności studenckiej – mówią organizatorzy Targów.

W tym roku, ze względu na pandemię, wydarzenie odbywa się całkowicie zdalnie. Dzięki temu każdy będzie mógł bezpiecznie i bez przeszkód wziąć w nim udział. Tegoroczną nowością jest także motyw przewodni KONIKa – ekologia i ochrona środowiska.

– Chcemy podkreślić, jak wiele zawdzięczamy naturze i jak szybko wykorzystujemy jej zasoby, a także pokazać, co możemy zrobić dla przyrody i jak o nią dbać – mówią organizatorzy.

Jesteś nowym studentem? Tegorocznym maturzystą? A może po prostu interesuje cię technika w każdym wydaniu i cechuje niezaspokojona ciekawość? KONIK jest wydarzeniem, na którym nie może Cię zabraknąć!

Dołącz do wydarzenia i oglądaj KONIKa albo włącz kanał Rady Kół Naukowych na YouTubie

Więcej szczegółów na stronie KONIKa