Opublikowano: 30.07.2021 19:11

Tandemy Językowe ENHANCE

Trwają zapisy do projektu, którego głównym celem jest rozwój umiejętności językowych oraz umożliwienie nawiązania nowych kontaktów przez pracowników i studentów uczelni partnerskich konsorcjum ENHANCE.

W ramach projektu uczestnicy mogą szkolić znajomość języka: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, szwedzkiego, norweskiego oraz polskiego. To jednak nie wszystko. Program ma również umożliwić zapoznanie się z nowoczesnymi narzędziami i metodami nauki języka obcego, pozwolić na wymianę doświadczeń z przedstawicielami międzynarodowej społeczności akademickiej i przygotować do odwiedzin na jednej z uczelni partnerskich.

Warunkiem dołączenia do Tandemów Językowych jest posiadanie statusu studenta lub pracownika Politechniki Warszawskiej lub jednej z uczelni partnerskich ENHANCE.

Zainteresowani udziałem mogą zarejestrować się na stronie www.enhance-tandems.pw.edu.pl. Tam również znajduje się więcej informacji na temat projektu.