Opublikowano: 23.12.2020 08:31

Szkoła Młodego Chemika – kolejna edycja

Udział w projekcie 80 uczniów z całej Polski jest bezpłatny. Fot. Pixabay

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Szkoły Młodego Chemika, którą realizowana jest pod przy wsparciu pracowników naukowych, doktorantów oraz absolwentów Wydziału Chemicznego PW. W tym roku stowarzyszenie KLATRAT zorganizuje zajęcia w formule online.

Zakwalifikowani do projektu uczniowie będą wykonywać eksperymenty chemiczne samodzielnie we własnym domu w obecności i przy wsparciu opiekunów dostępnych online (pracownicy naukowi, doktoranci oraz absolwenci Wydziału Chemicznego PW), z wykorzystaniem otrzymanych od Stowarzyszenia materiałów. Spotkania poprowadzą pracownicy naukowi, doktoranci i absolwenci Wydziału Chemicznego PW.

Program zajęć obejmuje udział w cyklu 5 zajęć online trwających każdorazowo po 3 godziny (łącznie 15 godzin), realizowanych w małych 8-osobowych grupach za pośrednictwem platformy do zajęć grupowych online, w obecności opiekuna naukowego z Wydziału Chemicznego PW.

Projekt adresowany jest do uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich. Więcej informacji znajduje się na stronie Stowarzyszenia Klatrat.

Zapisy trwają do 5 stycznia 2021 r. do godz. 12.00