Studia 2020 - ABC Rekrutacji

Zapisy ruszyły 1 lipca 2020r., fot. Biuro Promocji i Informacji PW

Co studiować na PW? Jak zostać studentem? Gdzie i kiedy należy złożyć wymagane dokumenty?

Już w najbliższą środę, 8 lipca, zapraszamy wszystkich kandydatów na studia do uczestnictwa w spotkaniach online Studia 2020 – ABC Rekrutacji organizowanych wspólnie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundację Perspektywy.

W godzinach 13:05-13:35 podczas panelu „Aplikacja krok po kroku” zaprezentujemy Wam TUTORIAL, który przybliży przebieg rekrutacji na PW.

Kierownik Biura ds. Przyjęć na Studia, dr inż. Zdzisław Mączeński zaprezentuje jak sprawnie przejść przez cały proces w ramach #wejdźdoświatapw.

8 lipca to dzień Uczelni Technicznych

Więcej informacji o wydarzeniu ABC Rekrutacji/Studia 2020 można znaleźć na Facebooku. Na wydarzenie obowiązuje Rejestracja>>

Wszystkie informacje dotyczące trwającego naboru na Politechnice Warszawskiej, w tym terminarz rekrutacji zostały umieszczone na naszej stronie w zakładce Rekrutacja.

Zebraliśmy również najczęściej zadawane pytania, aby rozwiać ewentualne wątpliwości.