Opublikowano: 07.04.2021 15:43

Spotkaj Swojego Pracodawcę - targi pracy branży life science

Wydarzenie potrwa cztery dni

Gdzie szukać pracy, będąc studentem kierunku przyrodniczego czy uczniem liceum? Jak zaplanować swoją karierę w branży biologiczno-chemicznej? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy na wydarzenie organizowane przez studentów Politechniki Warszawskiej. Targi potrwają od 8 do 11 kwietnia 2021 roku i odbywają się online.

Uczestnicy będą mogli porozmawiać z pracownikami koncernów przemysłowych oraz instytutów badawczych, wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, panelach dyskusyjnych i konkursach.

Zapisy

W targach wezmą udział cenieni naukowcy, przedstawiciele świata biznesu, specjaliści z takich firm jak m.in. L’Oréal, PKN Orlen, Reckitt, P&G, AstraZeneca czy Coca Cola, a także doradcy zawodowi z Biura Karier PW.

Wydarzenie organizują studenci Politechniki Warszawskiej z kół naukowych: Flogiston, Herbion, Inżynierii Chemicznej i Procesowej i CMYK. Zespół pracuje w trzech sekcjach: promocji, logistyki i współpracy.

Poznaj zespół organizacyjny

Dowiedz się więcej o targach pracy branży life science

Dołącz do wydarzenia na Facebooku