Rekrutacja na studia

Informacje o wszystkich zapisach są dostępne w zakładce Rekrutacja

Informacje o naborach, wyniki I i II tury kwalifikacji (studia stacjonarne I stopnia)

Wakacje w pełni, ale dla wielu z Was to nie tylko czas odpoczynku, ale także podejmowania ważnych życiowych decyzji – o wyborze studiów. Dlatego – dla ułatwienia – w jednym miejscu zebraliśmy informacje o trwających na PW rekrutacjach.

Zobacz, jakie nowe możliwości czekają na przyszłych (i obecnych) studentów

Studia stacjonarne I stopnia

Zapisy na studia stacjonarne I stopnia w Warszawie już się zakończyły. Wyniki można sprawdzić na Indywidualnym Koncie Rekrutacyjnym (IKR) w systemie www.zapisy.pw.edu.pl lub klikając na powyższe linki.

Informacje o wymaganych skanach dokumentów są zamieszczane w komunikatach Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Oryginały wszystkich wymaganych dokumentów będziesz musiał / musiała okazać na Wydziale, na którym zaczniesz studia, ale w późniejszym terminie. Oczywiście ogłosimy ten termin.

Zakończyły się również zapisy na studia stacjonarne I stopnia w Filii PW w Płocku. Więcej informacji o niej znajdziesz na naszej stronie i na stronie Filii.

W zakładce Rekrutacja znajdziesz także m.in.:

Zachęcamy również do odwiedzenia Portalu Kandydata. Można tam zobaczyć, jakie kierunki mamy w swojej ofercie i skorzystać z kalkulatora punktów.

Poszukiwaczom informacji polecamy także materiały z naszych wirtualnych Drzwi Otwartych:

• I edycja (maj 2020)

• II edycja (lipiec 2020)

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Nie znajdujesz wyjaśnienia w tym dokumencie? Skontaktuj się z Biurem ds. Przyjęć na Studia: rekrutacja.bps@pw.edu.pl lub (22) 234 74 12.

Studia niestacjonarne I stopnia

Rekrutacja jest prowadzona w systemie www.zapisy.pw.edu.pl, po zarejestrowaniu należy zapłacić opłatę rekrutacyjną i przesłać (przez IKR) niezbędne dokumenty.

W zakładce Rekrutacja znajdziesz m.in.:

Studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne)

Ważne informacje (w tym ofertę, terminarze i kontakty na Wydziały) znajdziesz tutaj:

Szkoły Doktorskie

Nabór do Szkół Doktorskich trwa do 31 sierpnia, a zapisy odbywają się za pośrednictwem systemu IRK

Do systemu IRK wgraj wszystkie wymagane dokumenty. Pamiętaj, że częścią rekrutacji jest także rozmowa kwalifikacyjna. Sprawdź, jakie programy stypendialne przygotowaliśmy dla doktorantów

Szczegóły dotyczące naboru znajdziesz w naszej informacji i w zakładce Szkoły Doktorskie.

Masz wątpliwości? Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z Działem Obsługi Doktorantów: dod@pw.edu.pl lub (22) 234 6330 / (22) 234 6404