Rekrutacja 2020/2021

Spełniaj marzenia na PW! Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do najlepszej uczelni technicznej w Polsce.

Przydatne informacje dla kandydatów na studia

Choć Politechnika Warszawska działa w innym niż zazwyczaj trybie, to kandydaci na studia nie muszą się obawiać – nabór na studia odbywa się zgodnie z planem. Co ważne, jest prowadzony online (https://www.zapisy.pw.edu.pl/) na tym etapie nie ma więc konieczności stawiania się na uczelni.

Internetowe zapisy na większość kierunków rozpoczęły się 1 lipca*. O tym, jak wygląda tegoroczna oferta studiów stacjonarnych w Warszawie i Filii PW w Płocku, można się przekonać sprawdzając przygotowaną przez nas tabelę.

Wszystkie informacje dotyczące trwającego naboru zostały zebrane i umieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce Rekrutacja. To tam każdy kandydat znajdzie m.in. terminarz rekrutacyjny, informację o progach punktowych z ostatnich lat, przeliczaniu punktów (także zagranicznych odpowiedników matur). W obliczeniu punktacji może pomóc także specjalny kalkulator umieszczony w Portalu Kandydata – wirtualnym kompendium wiedzy przygotowanym z myślą o przyszłych studentach PW.

Więcej w artykule Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia w roku akademickim 2020/2021.

* Zapisy na kierunek architektura trwały od 1 do 19 czerwca. Na stronie wydziału znajduje się ważna informacja dotycząca sprawdzianu uzdolnień i predyspozycji – w tym roku wygląda on inaczej niż dotychczas, dlatego polecamy sprawdzić informacje w zakładce studia jednolite/studia I stopnia.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona studentów naszej uczelni zapraszamy do obejrzenia materiałów z pierwszej edycji Drzwi Otwartych oraz drugiej edycji Drzwi Otwartych online.

ZAPISY NA STUDIA>>