Opublikowano: 19.05.2023 13:38

PW na konferencji Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Będziemy jednym z wystawców na międzynarodowym wydarzeniu z obszarów STEM, Tech & IT. Na naszym stoisku zaprezentujemy Politechnikę Warszawską, jej ofertę edukacyjną, naukową i technologiczną. Zapraszamy 14 i 15 czerwca w godz. 9.00-19.00 do hali EXPO XXI.

Grafika promująca Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Podczas konferencji będzie poznać Politechnikę i porozmawiać z jej przedstawicielami

Na politechnicznym stanowisku będzie można porozmawiać ze studentami, doktorantami i pracownikami. Opowiedzą oni o studiach, zasadach rekrutacji, prowadzonych badaniach. Pokażą także swoje projekty. Do świata robotyki zaprosi Koło Naukowe Humonoid, a temat wykorzystania sztucznej inteligencji w muzyce przybliży dr inż. Mateusz Modrzejewski – naukowiec z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz perkusista.

W tym roku Perspektywy Women in Tech Summit poświęcone są szczególnie sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu, deep techowi, rozwiązaniom chmurowym, komputerom kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT. W programie wydarzenia znajdą się m.in. wystąpienia 150 mówców, warsztaty i targi kariery z udziałem firm technologicznych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz możliwością networkingu.

Więcej informacji o konferencji na stronie womenintechsummit.pl.