Opublikowano: 16.09.2021 16:29

PW na Mazowieckim Salonie Maturzystów

Do zobaczenia na wirtualnym stoisku!

Jeśli przed Wami decyzja o wyborze kierunku studiów, a fascynujecie się światem liczb, nieoczywistych rozwiązań, badań i eksperymentów, to dobrze się składa – Politechnika Warszawska czeka na takich właśnie kandydatów!

Już dziś odwiedźcie nasze wirtualne stoisko. Od 9:00 do 15:00 skorzystajcie z czatu i porozmawiajcie ze studentami i specjalistami od rekrutacji, poznajcie zasady naboru na studia i zobaczcie, jakie projekty możecie realizować na PW. Posłuchajcie również naszych naukowców – dr. hab. inż. Teodora Buchnera i mgr. inż. Dariusza Fizyka z Wydziału Fizyki, a także dr. inż. Bogumiła Chilińskiego z Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych – którzy wystąpią podczas paneli dyskusyjnych:

• Spór stary jak cywilizacja: królową nauki jest… fizyka, czy matematyka? Czy ten spór ma znaczenie przy wyborze kierunku studiów i uczelni technicznych?
  • Ścieżki dla przyszłych Einsteinów: specjalizacje studentów kierunków ścisłych i perspektywy absolwentów.
  • Nie ma politechniki bez… matematyki. Czy możesz liczyć na uczelni na pomoc w dobrym starcie?

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Perspektyw.

Bezpośredni link do stoiska PW (dla osób wcześniej zarejestrowanych)

Do zobaczenia!