POTENCJOmetr – konkurs na interdyscyplinarny projekt naukowy

Logo konkursu

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 19 000 zł.

Ruszyła rejestracja do ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest wyłonienie zespołu realizującego interdyscyplinarny projekt naukowy o największym potencjale aplikacyjnym. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 października 2017 r.

Konkurs POTENCJOmetr skierowany jest do zespołów studenckich działających w ramach kół naukowych na polskich uczelniach wyższych. W ramach przedsięwzięcia wyłonionych zostanie 10 finałowych zespołów, które wezmą udział w szkoleniach z prezentowania projektów oraz design thinking (4-5 listopada br. w Warszawie). Finaliści zaprezentują swoje projekty podczas gali finałowej konkursu, 18 listopada 2017 roku na Politechnice Warszawskiej.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 19 000 zł, w tym nagroda główna, czyli 5-dniowa wizyta studyjna w Izraelu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym harmonogram oraz Regulamin konkursu znajdują się na stronie www.potencjometr.org

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej „KLATRAT”, we współpracy z Politechniką Warszawską, Uniwersytetem Warszawskim oraz Ambasadą Izraela w Warszawie. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.