Konkurs programistyczny BEST Hacking League

II edycja BEST Hacking League odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017 roku w Politechnice Warszawskiej. Zapisy trwają do 4 maja.

BEST Hacking League to 24-godzinny konkurs programistyczny, podczas którego studenci wykorzystując swoje doświadczenie i własne pomysły stworzą innowacyjną aplikację usprawniającą życie na Politechnice.
Wydarzenia towarzyszące:

• WARSZTATY: 2-3 godzinne spotkania prowadzone przez specjalistów branży IT z miłośnikami programowania. Warsztaty mają na celu poszerzenie wiedzy ogólnej z danego zakresu informatyki, pogłębienie zainteresowania konkretną technologią oraz inspirowanie do dalszego, samodzielnego kształcenia się. Skierowane są do zaawansowanych programistów. Odbędą się kilka dni przed weekendowym konkursem programowania.
  • MARATONY PROGRAMOWANIA: 6-8 godzinne kursy programowania dla osób początkujących, nie mających podstaw danej technologii. Maraton pozwoli na zdobycie wiedzy poprzez interaktywne uczestnictwo studentów. Celem wydarzenia jest stworzenie przez każdego uczestnika prototypu działającej aplikacji oraz wzbudzenie zainteresowania programowaniem.
  • CHILL ZONE: Studenci będą mieli możliwość skorzystania z różnych form rozrywki i edukacji dostępnych podczas wydarzenia.

Link do formularza rejestracyjnego: https://goo.gl
Więcej informacji na fanpage'u BEST Hacking League.