BURST YOUR IMAGINATION! Rethink possibilities of AI

logo

Huawei AI CHALLENGE to konkurs programistyczny organizowany przez Huawei i skierowany do studentek i studentów PW z kierunków związanych z telekomunikacją, informatyką i elektroniką. Termin przesyłania zgłoszeń do konkursu mija 10 grudnia 2019 r.

Oficjalna inauguracja konkursu będzie miała miejsce 12.12.2019 r. W trakcie tego wydarzenia ekspert Huawei omówi zasady konkursu oraz możliwości jakie daje platforma deweloperska HUAWEI HiAI. To dzięki niej studenci przygotują dowolną aplikację użytkową, którą prześlą do oceny jury do 9.03.2020. Podczas gali finałowej, która odbędzie się 13.03.2020 autorzy trzech najlepszych aplikacji otrzymają cenne nagrody: smartfony Huawei oraz vouchery podarunkowe.

Każdy z zespołów, w trakcie trwania konkursu, będzie miał możliwość spotkania z ekspertami Huawei, którzy podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Językiem obowiązującym w konkursie Huawei AI CHALLENGE jest język angielski.

Więcej informacji, regulamin i karta zgłoszeniowa >>>