#JestemFulbrighterem: Zuzanna Jarzyńska

Zuzanna Jarzyńska

– Planuję spędzić przyszły rok, studiując Urban Design – mówi Zuzanna Jarzyńska z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, laureatka Fulbright Graduate Student Award 2020-21.

To stypendium dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów magisterskich lub doktoranckich w Stanach Zjednoczonych, finansujące pierwszy rok nauki, z możliwością przedłużenia na kolejny rok.

Zuzanna Jarzyńska jedzie na studia magisterskie Master of Science in Architecture and Urban Design na Columbia University, Graduate School of Architecture, Planning and Preservation.

Cały artykuł do przeczytania w cyklu Badania - Innowacje - Technologie>>>

W cyklu Badania - Innowacje - Technologie (BIT PW) publikujemy teksty o odkryciach i pomysłach pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej.

Artykuły z cyklu BIT PW są dostępne w dwóch wersjach językowych:

Zachęcamy osoby prowadzące innowacyjne badania do kontaktu z Biurem ds. Promocji i Informacji (Sekcją ds. Popularyzacji Nauki) w celu zgłaszania swoich projektów:

Polub profil Badania - Innowacje - Technologie na Facebooku