Drzwi Otwarte online – materiały dla kandydatów

Dziękujemy wszystkim uczestnikom nietypowego, bo wirtualnego spotkania rekrutacyjnego. Tym, którzy przegapili nasze transmisje, zostawiamy ich zapisy wraz z odnośnikami do materiałów wideo przygotowanych specjalnie na tę okazję.

1. Drzwi Otwarte online zainaugurowaliśmy specjalnym wydarzeniem na żywo, w którym poruszyliśmy tematy rekrutacji, studiowania i wszystkiego, co związane z życiem studenckim. Odpowiedzi na pytania zadawane podczas sesji Q&A pojawią się niebawem w zakładce Rekrutacja / FAQ.

2. Urok wiosennych imprez rekrutacyjnych tkwił również w możliwości odwiedzenia pięknego i pełnego ciekawych historii kampusu PW. W tym roku nie mogliśmy ugościć naszych kandydatów, wszystkich zainteresowanych zdołaliśmy jednak zabrać na wirtualny spacer po naszej uczelni.

3. Drugi i trzeci dzień Drzwi Otwartych należał do wydziałów i studentów, którzy na różnych platformach organizowali spotkania i odpowiadali na pytania dotyczące konkretnych kierunków. Tych, którzy nie mogli wziąć w nich udziału, zachęcamy do sprawdzenia informacji na stronach wydziałowych, a także w wydziałowych (i studenckich) mediach społecznościowych. W razie pytań dotyczących studiów warto również skorzystać z pomocy aktywnych członków facebookowej grupy prowadzonej przez Samorząd Studentów PW.
  4. Podczas spotkań na żywo, prowadzonych na politechnicznym profilu na Instagramie, studenci różnych kierunków opowiadali o swoich studiach i doświadczeniach związanych z PW. Na bazie tych rozmów powstała playlista, którą można obejrzeć na kanale PW na YouTubie.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w naborze na studia na Politechnice Warszawskiej zachęcamy do regularnego sprawdzania zakładki Rekrutacja na stronie głównej Politechniki Warszawskiej.