Opublikowano: 24.08.2021 11:24

Dodatkowa rekrutacja na studia w PW Filii w Płocku

Dodatkowy nabór w PW Filii w Płocku potrwa do 13 września

Filia Politechniki Warszawskiej w Płocku prowadzi dodatkowy nabór na studia inżynierskie i licencjackie. Zapisy potrwają do 13 września.

Jednocześnie trwa rekrutacja na kierunki studiów II stopnia.

Kandydaci mogą wybierać spośród kierunków prowadzonych przez:

• Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
    • studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia (inżynierskie) na kierunkach Budownictwo, Inżynieria środowiska, Mechanika i budowa maszyn oraz Technologia chemiczna,
    • studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia (magisterskie).
  • Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych
    • studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunku Ekonomia,
    • studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia (magisterskie) na kierunku Ekonomia.

Na stronie internetowej PW Filii w Płocku znajduje się szczegółowy harmonogram naboru, a także szersze opisy kierunków oraz opinie studentów, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze studiów.

PW w Płocku prowadzi również nabór na studia podyplomowe i szkolenia z języków obcych. Oferta i zasady naboru są opisane na stronie internetowej Filii.