Opublikowano: 06.10.2022 10:13

Bezpłatne wykłady z chemii dla szkół średnich

Wykłady będą się odbywać w Gmachu Technologii Chemicznej przy ul. Koszykowej 75

Wykładowcy z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej poprowadzą wykłady dla uczniów. Zajęcia będą się odbywać co piątek o godz. 16.00. Zapisy nie są prowadzone.

W semestrze zimowym wykłady będą dotyczyć chemii organicznej. Poprowadzi je prof. Michał Fedoryński. Na semestr letni przygotowano zajęcia z chemii ogólnej i nieorganicznej, o których opowiadać będą prof. Aldona Zalewska i dr inż. Maciej Marczewski.

Wykłady będą mieć charakter akademicki, ale poziomem zostaną dostosowane do uczniów szkół średnich. Jedno spotkanie potrwa ok. 1,5 godziny.

Wszystkich zainteresowanych chemią zapraszamy na Politechnikę Warszawską do Gmachu Technologii Chemicznej (ul. Koszykowa 75) do Audytorium Mościckiego.

Żeby lepiej poznać nasz Wydział Chemiczny, zachęcamy do odwiedzenia jego strony www.