Nasi naukowcy laureatami konkursów Narodowego Centrum Nauki

Opublikowano: 24.05.2021 14:38

Zdjęcie mikroskopu

Znamy projekty, które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursów OPUS 20, PRELUDIUM BIS 2 i SONATA 16. W tym gronie są przedsięwzięcia naukowców z Politechniki Warszawskiej.

Absolwent PW wyróżniony w Konkursie o Nagrodę ABB

Opublikowano: 21.05.2021 15:13

Zdjęcie Konrada Aleksiejuka z konkursu łazików marsjańskich w Stanach Zjednoczonych

Mgr inż. Konrad Aleksiejuk, który skończył studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej (kierunek: automatyka i robotyka stosowana), został doceniony za swoją pracę magisterską pt. „Przekształtnik energoelektroniczny z łącznikami SiC do zasilania penetratora planetarnego” (promotor: dr inż. Mariusz Zdanowski).

Dyrektor Studium Języków Obcych PW w Komisji Akredytacyjnej SERMO

Opublikowano: 21.05.2021 08:28

Logotyp Komisji Akredytacyjnej SERMO

Lucyna Skwarko została sekretarzem komisji akredytacyjnej oceniającej proces i jakość kształcenia prowadzonego w akademickich ośrodkach językowych. Skład komisji na pierwszą kadencję w latach 2020-2024 powołało Stowarzyszenie Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcych SERMO.

Wyróżnienie „Uczelnia w Chmurze Microsoft” dla PW

Opublikowano: 20.05.2021 15:56

Zdjęcie z wręczenia wyróżnienia

To nagroda za modelowy sposób wykorzystania narzędzi i technologii Microsoft w działalności administracyjnej i badawczej.

Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19

Opublikowano: 20.05.2021 14:28

Grafika przedstawiająca strzykawkę

Najważniejsze informacje

Koła naukowe z PW tworzą innowacje

Opublikowano: 20.05.2021 13:47

Grafika informująca o wynikach konkursu

Nasi studenci laureatami prestiżowego programu

Nowa profesor na PW

Opublikowano: 20.05.2021 11:00

Zdjęcie Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

Dr hab. inż. arch. Krystyna Julita Solarek z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej została profesorem nauk inżynieryjno-technicznych. Nasza badaczka otrzymała ten tytuł naukowy postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z 6 kwietnia 2021 r.

Webinarium „Uczmy się – dobre praktyki w nauczaniu zdalnym na PW”

Opublikowano: 19.05.2021 16:28

Grafika informująca o webinarium

Zdalna nauczanie to wyzwanie zarówno dla studentów, jak i prowadzących. Okazją do podzielenia się doświadczeniami i opiniami na ten temat będą webinaria organizowane przez nasz Samorząd Studentów wraz z Ośrodkiem Kształcenia na Odległość.

Konkurs na granty dydaktyczne

Opublikowano: 17.05.2021 18:23

Zdjęcie przedstawiające dwie stojące i rozmawiające ze sobą osoby

Zwiększenie motywacji do uaktualniania treści i technik kształcenia oraz tworzenie sprzyjających warunków dla wprowadzania innowacji oraz otwarcie szans rozwojowych dla wszystkich aktywnych nauczycieli akademickich - to cele konkursu realizowanego w ramach projektu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" (IDUB). Wnioski można składać do 15 czerwca 2021 r.

Pogotowie Rekrutacyjne dla kandydatów na studia

Opublikowano: 17.05.2021 17:05

Grafika promująca czaty dla kandydatów na studia

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona studentów PW lub kontynuować tu swoją edukację, zapraszamy do wzięcia udziału w czatach z Biurem ds. Przyjęć na Studia, studentami i pracownikami wydziałów. Spotkania będą świetną okazją do zadania pytań nie tylko o zasady przyjęć, ale również wszystkie sprawy związane ze studiowaniem.