Rektor PW członkiem Rady ds. Planu dla Pracy i Rozwoju

Opublikowano: 15.06.2021 16:05

Zdjęcie Jarosława Gowina, Wicepremiera i Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii i prof. Krzysztofa Zaremby, Rektora PW

Wicepremier Jarosław Gowin wręczył nominacje

Uwaga na fałszywy portal USOS!

Opublikowano: 15.06.2021 12:56

Ostrzeżenie przed fałszymym portalem USOS

Prosimy o zapoznanie się z informacją

Medale PW w AMP w biegach przełajowych

Opublikowano: 14.06.2021 15:47

Zdjęcie pucharów dla najlepszych zawodników i uczelni w AMP w biegach przełajowych

Nasi biegacze zajęli dwa miejsca na podium w Akademickich Mistrzostwach Polski w rywalizacji rywalizacji zawodników z uczelni technicznych.

Kino samochodowe na PW

Opublikowano: 14.06.2021 13:17

Grafika z napisem "kino samochodowe"

Zmotoryzowanych kinomanów zapraszamy 25 czerwca na parking BIS II między Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych a Wydziałem Inżynierii Lądowej PW – na dużym ekranie wyświetlimy nominowany do Oscara film „Ukryte działania” w reżyserii Theodore Melfi.

Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching

Opublikowano: 10.06.2021 17:25

Grafika przedstawiająca klasę, uczniów i nauczyciela.

W dniach 1-2 lipca Politechnika Warszawska organizuje w formie on-line międzynarodowe warsztaty dla nauczycieli akademickich poświęcone zdalnemu nauczaniu. Warsztaty są działaniem w ramach konsorcjum ENHANCE. W ich trakcie omówione zostaną m.in.: organizacja nauczania zdalnego, ocenianie, formy kształcenia, rola i rodzaje narzędzi informatycznych.

Badacz z PW z tytułem Osobowości Roku 2020

Opublikowano: 09.06.2021 15:43

Zdjęcia dr. inż. Mariusza Kłosa

W konkursie przygotowanym przez zespół dziesięciu ogólnopolskich organizacji branżowych dr inż. Mariusz Kłos z Wydziału Elektrycznego PW otrzymał wyróżnienie w kategorii Nauka.

Sukcesy PW w AMP w trójboju siłowym

Opublikowano: 09.06.2021 15:11

Zdjęcie najlepszych drużyn Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym z pucharami i medalami

Srebrny medal w klasyfikacji drużynowej i cztery medale indywidualnie – to dorobek zawodników Politechniki Warszawskiej w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Katowicach (4-6 czerwca 2021 roku).

Awans PW w rankingu QS WUR

Opublikowano: 09.06.2021 08:51

Zdjęcie Gmachu Głównego

To zestawienie najlepszych uczelni na świecie

Doktorantka z PW laureatką międzynarodowej nagrody

Opublikowano: 08.06.2021 10:01

Zdjęcie Marii Stefaniak

Maria Stefaniak (Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Subatech-IMT Atlantique) otrzymała Nagrodę im. Renate W. Chasman 2021.

Zapraszamy na ENHANCE Conversations

Opublikowano: 07.06.2021 14:58

Grafika promująca wydarzenie ENHANCE Conversations

Pracowników, doktorantów i studentów Politechniki Warszawskiej zachęcamy do udziału w pierwszej publicznej debacie organizowanej przez konsorcjum ENHANCE: ENHANCE Conversations - Covid Recovery: The role of European Universities of Technology in setting the path to a sustainable future post-covid. Wydarzenie odbędzie się zdalnie 15 czerwca 2021 r. w godz. 16:00-17:30.