Nasz naukowiec wśród laureatów Nagrody im. prof. Remigiusza Kaszubskiego

Opublikowano: 19.03.2021 15:30

Zdjęcie z wręczenia Nagrody im. prof. R. Kaszubskiego

Dr Marcin Rojszczak - adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechnice Warszawskiej został narodzony za osiągnięcia w zakresie cyberbezpieczeństwa, zarówno na polu naukowym, jak i w sektorze usług finansowych.

Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej 2021 – ruszyła rejestracja!

Opublikowano: 17.03.2021 20:30

Grafika informująca o Obozie Naukowym PW

Dwunasta edycja obozu naukowo-rekreacyjnego dla młodzieży odbędzie się w Pięknej Górze koło Giżycka. Zaplanowano pięć turnusów między 9 lipca a 8 sierpnia 2021 r.

Nasi studenci finalistami międzynarodowego konkursu

Opublikowano: 17.03.2021 17:11

Projekt naszych studentów

Projekt Martyny Podrażki i Michała Skowrońskiego z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej znalazł się w finale konkursu Detroit Waterfront District.

„Trzy kwadranse z badawczą”

Opublikowano: 17.03.2021 16:17

Grafika informująca o podcaście

Podcast o projekcie IDUB na PW

Nasi doktoranci zaprojektują dzielnicę w jednym z czeskich miast

Opublikowano: 16.03.2021 19:01

Zdjęcie zwycięskiego projektu

Piotr Person, Olga Czeranowska-Panufnik, Władysława Kijewska i Aleksander Sojka ze Szkoły Doktorskiej nr 5 Politechniki Warszawskiej wygrali konkurs architektoniczno-urbanistyczny na zagospodarowanie pofabrycznych terenów w czeskim mieście Nachod. Nowa dzielnica ma być wizytówką czeskiej urbanistyki.

Politechnika Warszawska w rankingu ProRank

Opublikowano: 15.03.2021 10:18

Zdjęcie Gmachu PW

Czwarte miejsce w Polsce, 255. w Europie oraz 532. na świecie – tak wygląda klasyfikacja PW w najnowszej edycji rankingu kształcenia szkół wyższych ProRank.

Za nami Salon Edukacyjny Perspektywy 2021

Opublikowano: 13.03.2021 15:52

Zdjęcie studentów Politechniki Warszawskiej

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia dla kandydatów na studia

Technologia z PW wykorzystana w serialu BBC America

Opublikowano: 12.03.2021 20:43

Kadr z serialu "The Watch"

Comixify – początkowo aplikacja do przekształcania filmów i zdjęć w komiks, obecnie również Platforma VFX wspierająca postprodukcję wideo, stworzona i rozwijana przez zespół związany z Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej – pomogła w pracach nad serialem „The Watch” na podstawie książek Terry’ego Pratchetta.

Absolwent PW wyróżniony w konkursie Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone”

Opublikowano: 12.03.2021 19:33

Wizualizacja z pracy magisterskiej mgr. inż. arch. Adama Wodzyńskiego „Niewidzialny zabytek"

Praca magisterska mgr. inż. arch. Adama Wodzyńskiego „Niewidzialny zabytek" została doceniona za ideę i rozwiązania projektowe łączące historię i tożsamość miejsca z zapewnieniem zieleni w ścisłym centrum miasta.

Mistrz Dydaktyki na Wydziale Fizyki PW

Opublikowano: 12.03.2021 18:43

Dr inż. Tomasz Pietrzak

Dr inż. Tomasz Pietrzak otrzymał certyfikat "Mistrza Dydaktyki" dzięki udziałowi w projekcie prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.