Nagrody w konkursie „Forum Młodych Mistrzów”

Opublikowano: 22.10.2020 13:58

Zdjęcie komputerów i telefonów komórkowych

Trzy prace zrealizowane przez studentów Politechniki Warszawskiej zostały docenione w międzyuczelnianym ogólnopolskim konkursie „Forum Młodych Mistrzów”.

Nasza doktorantka laureatką stypendium m.st. Warszawy

Opublikowano: 22.10.2020 09:22

Grafika informująca o stypendium m.st. Warszawy dla doktorantów

Olga Czeranowska-Panufnik ze Szkoły Doktorskiej nr 5 Politechniki Warszawskiej znalazła się wśród zwycięzców drugiej edycji stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów.

Warszawskie Kolokwium Czasoprzestrzenne 2020/2021

Opublikowano: 21.10.2020 13:51

Fot. BPI

W październiku 2020 ruszył cykl międzynarodowych spotkań online najwyższej klasy filozofów i fizyków, którzy chcą podzielić się swoimi aktualnymi badaniami z międzynarodową publicznością. Celem Kolokwium jest udostepnienie najnowszych badań i rozwiązań w zakresie podstaw fizyki czasoprzestrzeni. Kolokwium odbywa się co dwa tygodnie na platformie Zoom (16:00-18:00 CET) i jest organizowane przez Grupę Filozofii Fizyki działającą przy Międzynarodowym Centrum Ontologii Formalnej (ICFO) Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW.

Absolwenci PW nagrodzeni przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki

Opublikowano: 19.10.2020 15:51

Dyplomowa praca projektowa Mateusza Mani, za którą autor otrzymał główną nagrodę w konkursie „Przestrzeń wspólna jest wartością”

W III edycji konkursu „Przestrzeń wspólna jest wartością” jedną nagrodę i dwa wyróżnienia przyznano absolwentom Wydziału Architektury PW.

Medale dla PW w AMP w pływaniu

Opublikowano: 15.10.2020 16:27

Zdjęcie reprezentantów PW na AMP w pływaniu 2020

Zawodnicy naszej Uczelni wrócili z Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu (Lublin, 9-11 października 2020) z siedmioma medalami.

Brydżyści na medal - sukcesy w AMP

Opublikowano: 15.10.2020 14:59

Zdjęcie kart do gry

Reprezentanci Politechniki Warszawskiej w brydżu sportowym zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski, które w dniach 9-11 października odbyły się w Warszawie. W klasyfikacji uczelni technicznych zawodnicy z PW nie mieli sobie równych.

Adamed SmartUP – trwają zapisy na warsztaty

Opublikowano: 15.10.2020 14:14

SmartUP Academy to projekt Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej i Fundacji Adamed

Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej wraz z Fundacją Adamed zapraszają młodych fascynatów nauki do rejestracji na bezpłatne zajęcia edukacyjne.

Medale w AMP w judo

Opublikowano: 15.10.2020 13:46

Zdjęcie medali przyznawanych w Akademickich Mistrzostwach Polski

Nasi judocy mogą zaliczyć do udanych start w Akademickich Mistrzostwach Polski (8-10 października 2020, Piła).

Nagroda w ogólnopolskim konkursie prac dyplomowych

Opublikowano: 15.10.2020 12:51

Kadr z prezentacji wideo Huberta Janickiego

Hubert Janicki z Politechniki Warszawskiej (kierunek geodezja i kartografia) zajął pierwsze miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji.

Studentki PW wśród laureatek programu "Nowe technologie dla dziewczyn"

Opublikowano: 15.10.2020 09:19

Zdjęcie studentki podczas pracy w warsztacie

Trzem studentkom Politechniki Warszawskiej przyznano stypendia w ramach szóstej edycji programu „Nowe technologie dla dziewczyn”, prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel.