Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Wśród wyróżniających się przedstawicieli środowiska naukowego i akademickiego, którzy otrzymali Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego znaleźli się naukowcy z Politechniki Warszawskiej.

Wśród nagrodzonych za działalność organizacyjną znalazł się prof. dr hab. inż. Jarosław Milewski z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

Za działalność wdrożeniową nagrodę otrzymał prof. dr hab. inż. Henryk Rybiński z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych wraz z zespołem: dr. inż. Łukaszem Skoniecznym, mgr. inż. Wacławem Strukiem i mgr. inż. Michałem Wasilukiem.

Prof. dr hab. inż. Małgorzata Kujawińska z Wydziału Mechatroniki oraz jej zespół: dr inż. Wojciech Krauze, dr inż. Arkadiusz Kuś, mgr inż. Michał Ziemczonok, mgr inż. Maria Baczewska, mgr inż. Piotr Stępień zostali nagrodzeni za znaczące osiągnięcia naukowe.

Na zdjęciu statuetki wręczane laureatom Nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Kto

prof. dr hab. inż. Małgorzata Kujawińska z Wydziału Mechatroniki oraz jej zespół